פשיטות רגל

למשרד התמחות ייחודית בליווי משפטי של הליכי פשיטות רגל. מאז ומתמיד נחשבו הליכים אלה למורכבים, והדבר נכון גם לאחר יישום הרפורמה האחרונה בתחום, במסגרתה נקבעו מסגרות זמן קבועות לקבלת ההפטר מהחובות.

ניהול הליך פשיטת רגל מיטבי כולל בתוכו עריכת הבקשה בצורה נכונה, על מנת לוודא פסיקת צו תשלומים בו יוכל החייב לעמוד, דרך ליווי מלא לאורך כל ההליך תוך בחינת עמידת החייב בחובות המוטלות עליו (תשלום צו תשלומים חודשי, הגשת דו"חות) ועד לקבלת ההפטר המיוחל מהחובות.

יש לנו שמחה רבה על כל חייב אותו אנו מלווים כשמתקבל לידיו ההפטר המיוחל, ואנו עושים כל שביכולתנו על מנת שהלקוחות ירגישו נינוחים ורגועים תודות לאווירה הנעימה והבלתי פורמלית במשרד, למרות אי הנעימות הבסיסית הכרוכה בניהול הליכים כגון אלה.

במרוצת השנים, משרדנו רשם הצלחות יוצאות דופן בהליכי פשיטות רגל, ובין היתר הבאנו לקבלת הפטר מלא מחוב מזונות (שבדרך כלל לא ניתן לקבל בגינו הפטר), הפטרים מלאים בתוך פחות משנה מיום פתיחת ההליך, מתן הרשאות לחייבים לנהל עסקים לרבות ניהול תיקים ברשויות המס תוך כדי ההליך, ועוד.

אם נקלעתם למצב בו אתם זקוקים לליווי משפטי בהליכי פשיטת רגל, נעשה את המירב על מנת להבטיח את זכויותיכם בהליך, וזאת לאורך כל הדרך – עד קבלת ההפטר.

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם